Vizážistika

V roce 2009 jsem nastoupila jako nehtařka do kadeřnického salónu. Postupem času, jsem se zde dostala k líčení nevěst. Vizážistika mě naprosto uchvátila. Líčení bylo kreativní a dělat ženy krásnými, mi dělalo radost.

Proto jsem v roce 2013 doplnila opět své vzděláni akreditovaným kurzem vizážistky v Praze u Makeup Institut Praha.

Akreditovaný kurz Vizážistka Make-up Institut Praha 2013

V roce 2013 jsem také nalíčila svou první módní přehlídku v Ostravě. Uváděla Lucinka Křížková – Váchová. Pro mě naprosto skvělá zkušenost. Možnost nahlédnou do zákulisí přehlídkových mol byla k nezaplacení.

Seznámení s kadeřníkem Lukášem nás odpálilo k chuti si zasoutěžit. A tak jsme se vydali do Prahy a zúčastnili se soutěže Pavla Bauera pod názvem CREATIVE IMAGE TEAM na téma Černá vdova, kde jsme s úžasnou modelkou Nikol Nedorostkvou utrhli druhé místo.

Líčení se stalo naprostou vášní a doplňujících kurzů bylo ještě spousty. Také jsme se s přáteli z oboru vydali na společné focení do Polska a Chorvatska, kde vzniklo spousty překrásných fotek, které najdete v galerii. Tady přikládám dvě videa Michala Návrata, který se obou zájezdů zúčastnil jako kameraman.

I v tomto oboru, jako v každém jiném, je potřeba se neustále vzdělávat. Naprosto úžasné školení s profi vizážistkou Sabinou Homolovou – Wasabi Make-up, která líčí převážně celebrity v Praze, mě zase posunulo o veliký kus dopředu.

Jsem ráda, že se nám svět začíná vracet do normálních kolejí a že můžeme zase s úsměvem chodit do práce.
Také svatební sezóna a líčení nevěst nabírá obrátky a tak byl nejvyšší čas se zaměřit na nějaké školení.
Oslovila jsem proto úžasnou a kreativní vizážistku Sabinku Homolovou, která žije v Praze a má bohaté zkušenosti se spousty značkových produktů a ve svém portfoliu nekonečnou škálu slavných osobností.